Jak to działa

QuizAd to nowe rozwiązania dla reklamodawców i wydawców. Reklamowy PayWall z niesamowitymi możliwościami.

Klienci dotrą do konkretnego użytkownika, który nie tylko zauważy reklamę, ale również przeczyta i zrozumie zawarty w niej przekaz. Wykorzystamy klasyczne formy reklamy takie jak np.: grafiki, video, ankiety, które wyemitujemy w nowoczesny sposób tylko dedykowanej grupie odbiorców. Gdy użytkownik wejdzie na interesujący go artykuł przeczyta tylko zajawkę. Następnie pokażemy mu reklamę, którą przeczyta, odpowie na krótkie pytanie w niej zawarte i po paru sekundach przejdzie do całości  artykułu.

W kampanii zmierzymy nie tylko podstawowe parametry ale również jej skuteczność.

Całość danych takich jak np.: reakcję na reklamę, częstotliwość wyświetlania, odpowiedzi w reklamie, zgromadzimy w naszym autorskim DMP (Data Management Platform) i powiemy dużo więcej o użytkowniku, który zapoznał się z przekazem, jak również stworzymy dodatkowe modele, dzięki którym będziemy mogli określić dodatkowe potrzeby/intencje zakupowe użytkownika.

Wydawcy zaś zyskują nowe źródło przychodu. Mogą skupić się na tworzeniu unikalnych treści a użytkownicy „zapłacą” za nie chwilą swojej uwagi. Nie muszą rezygnować z dotychczasowych źródeł przychodowych. Tak samo jak wydawca szanujemy użytkowników dlatego nasza technologia wyemituje reklamy tylko wybranym i to raz na jakiś czas.

W dobie „ślepoty bannerowej” i powszechnemu użyciu adbloków nasze rozwiązanie pozwoli każdej ze stron na efektywniejsze wykorzystanie swoich zasobów.

5/5
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Janet Morris
Designer - Minio