Czym jest QuizAd?

QuizAd jest nowym podejściem do reklamy online, wykorzystującym w swej mechanice Paywall. Użytkownicy płacą za dostęp do treści poprzez odpowiedź na pytanie lub obejrzenie materiału wideo. Dzięki naszemu rozwiązaniu, Reklamodawcy mają możliwość dotarcia do potencjalnych klientów, przy wykorzystaniu nowoczesnego przekazu reklamowego oraz zaangażowaniu użytkownika, poprzez zadanie mu pytań dotyczących danego produktu.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Obecni w branży reklamy internetowej od blisko 20 lat – to dla nas chleb powszedni.

Innowacja

Reklamowy PayWall z zaawansowanymi możliwościami.​

Technologia

Własne narzędzia do emisji kampanii jak również do analizy danych i optymalizacji.

Podczas emisji kampanii reklamowych wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do zarządzania danymi (Data Management Platform) pozwalające na skierowanie właściwego przekazu do osób zainteresowanych bądź poszukujących danego produktu. Dodatkowo analizujemy reakcje użytkowników na dany przekaz reklamowy, częstotliwość kontaktu użytkownika i co najważniejsze udzielone odpowiedzi podczas Quizu, co możemy wykorzystać przy wzmocnieniu przekazu reklamowego jak również stworzeniu modeli określających dodatkowe potrzeby/intencje zakupowe użytkownika.

Kto za tym stoi?

„Darecki” Dariusz Werelich

20 lat w branży reklamowej. Zdobywał doświadczenie w CR Media, ad.net, GG Network (Grupa Allegro). Współtwórca i szef działu agencyjnego w Adrino.

Grzegorz Sławatyński

15 lat w branży reklamowej. Head of Behavia , Sales Director CEE Nugg.ad/Zalando Media Solutions, obecnie CEO Little Big Data, gdzie odpowiada za stworzenie i wdrożenie polskiego rozwiązania DMP.

Skontaktuj się z nami

Szukasz sposobu na emisję skutecznej reklamy, która gwarantuje maksymalne zaangażowanie użytkownika? A może jesteś wydawcą, który szuka sposobu na dodatkowe zmonetyzowanie swojej powierzchni, bez utraty dotychczasowych źródeł przychodu? Napisz do nas!

Form kontaktowy